Moi podopieczni

IZa
"Kasia osoba godna polecenia z czystym sumieniem. Nie odpuszcza, motywuje, pilnuje, ma olbrzymia wiedzę i dużo pomysłów. Ma wszystkie cechy dobrego trenera. Sama jest najlepszą wizytówką. Widac, ze sukces można osiągnąć tylko ciężką praca i systematycznością. Czy na żywo czy online trening zafunduje swietny. Polecam"
Iza
Kielce
Kamila
"Współpraca z Kasia to czysta przyjemność. Profesjonalnie podchodzi do podopiecznych. Na bieżąco omawia wykonywane ćwiczenia, uczy i czuwa nad prawidłową techniką ich wykonywania. Dieta, którą ułożyła mi Kasia nie tylko wpłynęła na poprawę mojej sylwetki, ale również na poprawę mojego samopoczucia. Nastąpił przypływ energii, a ciągła senność i zmęczenie odeszły w niepamięć . Posiłki są pyszne, a ich przygotowywanie nie jest czasochłonne. Długo nie trzeba było czekać na efekty. Poza tym Kasia jest osoba bardzo pozytywna, z dużym poczuciem humoru. Zdecydowanie polecam!!!"
Kamila
Kielce
Małgorzata
"Tak ! polecam - lekko nie będzie ! - pani Kasia wyciśnie z Ciebie ostatnie soki, ale jak szaleć to szaleć 😉 Jak Ci zależy na smukłej i wymodelowanej sylwetce, to dobrze trafiłeś. Pozdrawiam pani Kasiu :)))"
Małgorzata
Kielce
Nina
"Polecam w 100%, najlepszy trener-dietetyk:-) super osobowość, zawsze znajdzie czas aby podzielić się swoją wiedzą z podopiecznymi, potrafi przywrócić motywację. Proponuje bardzo fajne zestawy ćwiczeń jak również super diete (bardzo smaczne przepisy). Nawet na odległość dajemy radę �"
Nina
Kielce
Anna
"Kasia to prawdziwy trener z powołania, który angażuje się w 100%. Jest cierpliwa, wyrozumiała, ale i bardzooooo wymagająca. Potrafi zmobilizować do pracy, dzięki temu już po kilku tygodniach widzę efekty. Ma niezmiernie dużo pozytywnej energii! Posiada naprawdę ogromną wiedzę…a to podstawa!!! Polecam….z całym przekonaniem!"
Anna
Kielce
"Ogromna wiedza, zaangażowanie i moc pozytywnej energii. Kasia dostosowuje treningi idealnie do potrzeb i możliwości podopiecznych oraz przywiązuje dużą wagę do techniki - co jest niezmiernie ważne. Nie jest lekko, ale o to właśnie chodzi. Zdecydowanie polecam! Efekty i doskonałe samopoczucie gwarantowane! �"
Justyna
Kielce