Współpraca online

Współpraca on-line czyli program indywidualnej współpracy polega na holistycznej, zdalnej opiece dietetyczno-treningowej. Stworzyłam go dla osób, które mają dość nieskutecznych prób odchudzania i chcą w koncu wypracować wymarzoną sylwetkę i nauczyć się zdrowo jeść.

Narzędziami do komunikacji między trenerem a podopiecznym są komunikatory: messenger, whats up, skype. Dzięki regularnym konsultacjom video i wysyłaniu drogą elektroniczną raportów trener ma pełną kontrolę nad postępami podopiecznego oraz możliwość poprawy techniki. Zyskujesz pełne wsparcie merytoryczne oraz motywacyjne.

Masz za sobą wiele prób odchudzania a mimo wszystko wciąż nie widzisz efektów. Obiecujesz sobie że zaczynasz od jutra ale zawsze tylko na gadaniu się kończy?
Mimo, że wiesz jak powinna wyglądać twoja 
dieta lecz nie potrafisz wprowadzić jej w życie. Stworzyłam tę ofertę dla Ciebie ponieważ wiem jak frustrujący może być fakt że pomimo Twoich starań ciągle coś staje Ci na drodze do wymarzonej sylwetki. Byłam tam gdzie Ty. Nie popełniaj już więcej błędów, ale wreszcie osiągnij swój sukces.

Nie ma takich problemów, których nie dałoby się rozwiązać. Pod warunkiem prawidłowego zdiagnozowania przyczyny i indywidualnego dobrania realnego planu zmiany uwzględniający Twój stan zdrowia, twoje zasoby i możliwości.

Gwarantuję Ci że ze mną spełnisz swoje cele. Jestem tu po to, żebyś uwierzył w siebie i czuł się dobrze. Zaoszczędź swój czas i pieniądze. 

Ja się w tym specjalizuję.

computer, pc, workplace